Teknoloji

Game Pass Ultimate Abonelerine 3 Aylık Youtube Premium Fırsatı

Microsoft, Game Pass Ultimate abonelerine 3 aylık Youtube Premium fırsatı sunuyor. Platformdaki videoları reklamsız izlemek dahil pek çok avantajın sunulduğu bu fırsatı kaçırmayın.


İlginizi Çekebilir: Yeni Game Pass Mart 2024 Oyunları Belli Oldu


Youtube hiç şüphesiz ki günlük olarak pek çok kez ziyaret ettiğimiz video izleme platformu ve pek çok farklı içerik yelpazesi ile oyun videolarından teknoloji videolarına, rehberlerden dünyanın farklı bir noktasında gerçekleştirilen etkinliklerden belgesellere kadar pek çok şey izleyebilmek mümkün oluyor. Elbette bu içerikleri izlediğimiz sırada, standart kullanıcılar için sık sık reklamlar görüntüleniyor. Eğer ikide bir giren reklamlar canınızı sıkıyorsa, şirket uzun bir süre önce Youtube Premium ile kullanıcıların karşısına çıkmıştı.

Game Pass Ultimate abonelerine 3 aylık Youtube Premium Fırsatı

Aylık 57.99 TL olarak ücretlendirmeye tabi olan bu abonelik ile videoları reklamsız izleyebilmenin yanı sıra, arka planda oynatma, izlemeye kaldığımız yerden devam edebilme, videoları indirip de internet bağlantısı olmadan izleyebilme ve özel video çözünürlüğü dahil pek çok avantaj sunuluyor. Eğer henüz Youtube Premium abonesi değilseniz, denemek ve bakmak için güzel bir fırsat var.

Eğer Xbox Game Pass Ultimate abonesiyseniz, 3 aylık Youtube Premium aboneliğiniz sizi bekliyor olacak. Yararlanmak için de hesabınıza giriş yaptıktan sonra, ‘Avantajlar’ sekmesinden aboneliğinizi aktif edebiliyorsunuz. Ne var ki bu fırsattan yararlanabilmek için ücretsiz denemeyi aktif etmemiş veya halihazırda abone olmamış veya bir defa bile abonelik almamış olmanız gerekiyor. Bununla birlikte 3 aylık Youtube Premium aboneliği fırsatı, 22 Mayıs 2024 tarihine kadar geçerli olacak.

Son olarak, Mart ayının ortalarında yapılan duyuru bağlamında ARK: Survival Ascendent bugün ve Superhot: Mind Control Delete de yarın Game Pass kütüphanesine eklenecek şimdilik son iki oyun olacak.

haber-pazarlar.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu